Twoja stolica Rejestracja dlaczego warto mieć konto?

Szukaj usług

Logowanie

Poleć nas znajomym

Serwisy z których
pobieramy kontakty:

Reklama

Reklama

Grosik Taxi [ id: 3660 ]

Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa


Kategoria:
Taxi Warszawa
Liczba recenzji: 7
Dodano do ulubionych: 0
Dodano do "chce odwiedzić": 0
Dodaj do ulubionych Dodaj do "Chcę odwiedzić" Poleć znajomemu Zgłoś nadużycie
Opis: 
Cennik / Menu:  Cennik/menu
Dzielnica: Mokotów
Miasto: Warszawa
Adres: Dąbrowskiego 86
Kod pocztowy: 02-571
Telefon: 226464646
www: 
Skype: 
GG: 
E-mail: 

Sortuj według: użyteczności | daty dodania | średniej oceny Recenzje

Dodaj własną recenzję
 
data dodania 08.03.2009

Tytuł: Najtańsze Taxi


Freddie

Taxi Grosik należy do najtańszych w mieście co przekłada się na jakość. Mam tu przede wszystkim na myśli samochody i obsługę. Najczęściej mają co najmniej 6 lat, przynajmniej mi nigdy nie trafił się młodszy model. Jednak muszę przyznać, że nie samochody są dla mnie najważniejsze, a szybkie dotarcie na miejsce i tu nie mogę nic zarzucić - tym sensie, że zawsze docierałem szybko na miejsce. Jednak wydaje mi się, że kierowcy zapominali, że na tylnym siedzeniu siedzi pasażer... najważniejsze, że było szybko:)

 • Zalety:
 • + cena - najtańsze taxi w mieście
  + nie błądzą po mieście i docierają na czas
 • Wady:
 • - stare samochody
  - często jeżdżą brawurowo
Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
100% osób (2/2) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
 
data dodania 12.05.2011

Tytuł: NAJGORSZA KORPORACJA JAKĄ ZNAM


annamina

UWAGA! NIE POLECAM!!! PRACOWNICY TEJ FIRMY WYKORZYSTALI MÓJ NUMER TELEFONU I DZWONILI DO MNIE PÓŁ NOCY UBLIŻAJĄC I ROBIĄC SOBIE ZE MNIE ŻARTY. SPRAWA TRAFI NIEDŁUGO DO SĄDU. RADZĘ TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD TEJ KORPORACJI.
A WYGLĄDAŁO TO TAK, ŻE W SOBOTĘ 7GO MAJA W NOCY ZAMÓWIŁAM TAKSÓWKĘ W CENTRUM, KTÓRA NIE PRZYJEŻDŻAŁA PRZEZ 50 MINU, PO ZROBIENIU AWANTURY PRACOWNICY MOGLI ODMÓWIĆ MI PRZYJĘCIA DALSZEJ OBSŁUGI, NATOMIAST POWIEDZIELI MI, ŻE JESTEM GŁUPIA BLONDYNKA ZE WSI, SKORO MNIE NIE STAĆ NA LEPSZA TAKSÓWKĘ, A POTEM PÓŁ NOCY WYDZWANIALI DO MNIE ROBIĄC SOBIE ZE MNIE ŻARTY I UBLIŻAJĄC. NAPISAŁAM MAILA W TEJ SPRAWIE, ALE NIKT NIE ODPISAŁ. TELEFONU W BIURZE TEZ NIKT NIE ODBIERA. TO SKANDAL I ZŁAMANIE PRAWA

 • Zalety:
 • NIE MA!
 • Wady:
 • SAME WADY, A PRZEDE WSZYSTKIM NIESUBORDYNACJA PRACOWNIKÓW
Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
100% osób (2/2) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
 
data dodania 30.08.2011

Tytuł: Dla tych co mają dużo czasu i cierpliwości


rommat

Obsługa telefoniczna bardzo nieuprzejma i niekompetentna, gdy zamówiłem taksówkę na przystanek kolejowy Warszawa Rembertów to kazała mi pani podać dokładny adres :(
Do tego bardzo długi czas oczekiwania, wpierw kazali czekać 25 min, a po pół godzinie, gdy ponownie zadzwoniłem, kazali czekać kolejne 20 min.
Poprzedni przypadek, też kazała pani czekać 20 min po czym podjechała po 3 minutach podjechała ich taksówka na pobliski postój, w oczekiwaniu na klienta. Taksówkarz odmówił mi przewiezienia, tłumacząc, że po mnie taksówka została już wysłana i muszę na nią czekać. Sami kierowcy jeżdżą szybko i najlepszą drogą do celu, to się chwali. Lecz ze względu na jakość obsługi telefonicznej, co jak widzę nie tylko ja stwierdziłem, rezygnuję z usług tej firmy. Mam nadzieję, że właściciele firmy w końcu wyciągną wnioski i wymienią personel obsługujący zgłoszenia telefoniczne.

 • Zalety:
 • Dojazd do celu szybko, tanio i sprawnie.
 • Wady:
 • Nieuprzejma i niekompetentna obsługa przyjmująca zgłoszenia
  Długi czas oczekiwania.
Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
0% osób (0/0) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
 
data dodania 15.12.2010

Tytuł: Niema idealnej TAXI


Hawajska

Hawajskahpu.Pl zgadza się z przedmówcą, dodam tylko, że kierowcy zapominają, że to jak zachowują się na drodze, np. nie używając kierunkowskazów, wymuszając pierwszeństwo, nie wpuszczając kierowców chcących włączyć się do ruchu, a gdy sami chcą się włączyć zajeżdżają drogę. To wszystko świadczy na niekorzyść korporacji, zachowują się na drodze jak Hamy, zapominając, że to świadczy o całej korporacji, jak i o tym, że kierowca, któremu zajechali drogę jest ich potencjalnym klientem.

 • Zalety:
 • Cena
 • Wady:
 • Traktowanie innych użytkowników drogi.
Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
0% osób (0/0) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
 
data dodania 21.11.2015

Tytuł: Bardzo niski poziom usług!


Tony

TAXI GROSIK - rzadko dziele się swoimi opiniami, ale tym razem muszę się Wam przekazać jak niski poziom usług oferuje ta pseudo korporacja. Korzystałem wielokrotnie ze względu na przyzwoitą cenę - kosztem długiego czasu oczekiwania, brudnych wnętrz samochodów (często starych), mało sympatycznych kierowców (delikatnie powiedziawszy) i wielokrotnym próbom naciągania na dłuższą trasę. Miarka się przebrała, gdy po zamówieniu kursu, kierowca czekał 20 min pod innym adresem, po czym, gdy po mojej interwencji telefonicznej trafił pod właściwy, licznik wskazywał już 20 złotych. Kierowca nie chciał ponieść konsekwencji swojego błędu i zweryfikować stanu licznika. Za kurs podziękowałem. Teraz ta suma przypisana jest do mojego nr telefonu jako należna GROSIK-owi. Skarga na kierowcę nie została przyjęta. Podejście pro klient jest osobom pracującym i zarządzającym tą korporacją nie znany. Dziwi to w kontekście coraz większej konkurencji. NIE POLECAM!

 • Zalety:
 • -bywa jedną z tańszych
 • Wady:
 • - długi czas oczekiwania
  - gburowaci kierowcy
  - brudne samochody
  - naciąganie na dłuższą trasę
  - nieznajomość topografii
Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
0% osób (0/0) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
 
data dodania 19.02.2014

Tytuł: Taksówka nr 128 - furiat na drodze


zbyszek_krok

Oto fragment skargi napisanej do "korporacji" Grosika. Jako przestroga.

Dziś na skrzyżowaniu Hynka ze Żwirki i Wigury miałem nieprzyjemność natrafił na jednego z Waszych kierowców. Biały samochód Grosik Taxi, z emblematami (szaliki?) kibica z tyłu, kierowca krótko obcięty lub pozbawiony włosów na głowie, numer z tyłu taksówki 128 (zółte lub seledynowe cyfry).

Wyjeżdżając z podporządkowanej ulic mając w chwili wyjazdu wolną drogę i nagle "natknąłem" się na pędzący ww. samochód który wcześniej przeciął kilka razy pasy jezdni na i przed skrzyżowaniem (na liniach ciągłych), nie zmieścił się w zakręcie w powodu szybkości znacząco większej od dopuszczalnej (nie mówiąc o bezpiecznej, z łuk wyznaczony przez pasy jezdni jest ostry). Być może pomyślał że wymusiłem pierwszeństwo. Niestety sytuacja ta była efektem popełnienia przez kierowcę szeregu wykroczeń na kilka sekund przed incydentem, takich jak przekroczenie dopuszczalnej prędkości, zmiana pasa drogi na skrzyżowaniu bez sygnalizacji, zmiana pasów na linii ciągłej, niesygnalizowanie zjazdu ze ronda, zjazd na zajęty pas mimo że inne były wolne (to z uwagi na szaleńczą prędkość pewnie - w życiu by się nie zmieścił na swoim przy tej prędkości, jeżeli ja jechałem 50 km/h a on "śmignął" obok mnie z włączonym "klaksonem" spychając mnie za zatokę autobusową). Niestety, nawet gdyby mnie tam nie było i tak dalej by nie pojechał bo zaraz przede mną była autobus który właśnie z tejże zatoki wyjechał.

Kierowca Waszej taksówki zaczął mi coś grozić przez okno. Następnie otworzył okno i dwukrotnie zalał mnie stekiem wyzwisk. Co jest kolejnym wykroczeniem a być może przestępstwem. Tym czynem znacząco przekroczył dopuszczalne normy zachowania i zdrowego rozsądku.

Takie zachowanie jest niedopuszczalne u zawodowego kierowcy, który powinien być świadom że jest odpowiedzialny za wizerunek firmy oraz za bezpieczeństwo innych oraz swoich pasażerów.

Czasami jestem zmuszony do korzystania z usług Waszych taksówek (odgórnie narzuconych przez płatnika). Teraz będę musiał odmawiać mając na względzie to że kiedyś być może trafię na ww. kierowcę i będzie on próbował mnie zabić. Tak jak dziś próbował. Takie zachowanie jest zbyt nieodpowiedzialne aby mogło być tolerowane.

Ocena średnia:
Cena
Jakość
Obsługa
0% osób (0/0) uznało tę recenzję za użyteczną. Czy uważasz tę recenzję za:
plus użyteczną minus nieużyteczną
Dodaj własną recenzję

Dodaj recenzję:

Musisz się zalogować aby oceniać obiekty.

Recenzenci miesiąca

Firmy sponsorowane

 • Wola

Reklama